Jsme Provoco – výrobce Cider talku.

poznávací sestava 4ks cideru

Čtyři druhy našich ciderů. Každý druh je z jedinečné směsi jablek. Všechny naše cidery jsou nepasterované, nesířené a jsou bez jakýchkoliv přísad! Složení: 100% fermentovaný jablečný mošt, CO2 (#jenomjablko)

Skladem
Kód: 4PACK
Značka: Provoco
636 Kč –6 % 599 Kč
Kategorie: Cidery ve sklípku
Záruka: 6 měsíců
Hmotnost: 5.6 kg
PhotoRoom 20230306 130323
ZDARMAZDARMA 636 Kč –6 %

Polosladký se vyznačuje svěží kyselinkou, polosuchý je mírně nahořklý jako francouzský cidre a hořkosladký je unikátní směs francouzských, španělských a anglických odrůd. Polosuchý Premium je z odrůd genofondového sadu VŠÚO Holovousy inspirovaný španělskou sidrou.

Polosladký byl dva roky po sobě oceněný jako Premium na Mezinárodním salónu ciderů SISGA v Asturii.

Polosuchý byl v roce 2021 oceněný jako stříbrný na Sagardo Forum Cider Competition v Baskicku a v roce 2022 získal bronz na mezinárodním pivním festivalu INTERNATIONAL BEER FESTIVAL BUDWEIS v Českých Budějovicích.

Složení:

Sycený fermentovaný jablečný mošt.

Bez přídavku jakýchkoliv přísad (cukrů, sladiv, barviv, aromat…) Nepasterovaný. Může obsahovat stopové množství SO2 vyprodukovaného kvasinkami.

Obsah láhve: 750ml

Objem alkoholu:

  • 4,5 % - polosladký
  • 5,2 % - polosuchý
  • 3,8 % - hořkosladký
  • 5,5 % - polosuchý Premium

Ideální teplota pro konzumaci a skladování je 8-12 °C. Případná sedlina není na závadu.

Výrobce: rodinný podnik Cider Sekt s.r.o., Chelčice 106, 38901, Vodňany, IČ: 02722615

Cider Sekt s.r.o. je firma dvou nadšenců se sídlem (cidrerií) v Chelčicích u Vodňan v jižních Čechách. Nyní hospodaříme na 5 hektarech. Náš cider kvasíme na přirozených kvasinkách a pouze za pomoci biomechanických procesů (řízení teploty, přetáčení, odkalování, filtrace) zastavujeme na určité sladkosti a stupni alkoholu. Kromě dosycování cideru CO2 při lahvování nic jiného nepřidáváme. Nápoj je proto živý a při skladování v chladu a temnu stabilní.

 

Zpět do obchodu